SERVİS
Siz değerli kullanıcılarımıza daha yakın olabilmek ve daha hızlı hizmet verebilmek için TARAL A.Ş. Kuzeyden güneye, Doğudan batıya Türkiye de birçok noktada bulunan servislerimizle hizmet vermektedir. Yetkili ve anlaşmalı servis belgesine sahip bu hizmet noktalarında, eğitimli ustalarımız bulunmaktadır.
Tarım sektörünün lider firması olan TARAL A.Ş. Servislerinde hizmet ve kalite standart ı TS12047, TS12531, TS12659, TS12533, Hizmet yeterlilik belgeli servislerinin sayısını her geçen gün arttıraraktan sağlamaktadır.
Bu servislerimizin denetimleri TSE tarafından yapılmaktadır. Merkezden yönetilen ve tüm servislerimizin TSE belgesi almasına yönelik bir çalışma olarak bu projeden yaralanacak servislerimize kaynak ayrılmıştır.
Tarım makineleri piyasasında yaşanan yüksek rekabet ortamında, satış sonrası hizmet, bakımın kalite ve maliyetleri aşırı önem kazanmıştır. TARAL müşteriyi memnun ederek sadakatini sağlamak için kalite anlayışını ön planda tutmaktadır. Bu kalite anlayışını tüm teşkilatına yerleştirilmesini içermektedir.
Lütfen servis bilgilerine ulaşmak istediğiniz grup başlığını tıklayınız :
]